Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оригінальний і стильний, скейт "Spitfire" стане відмінним варіантом покупки для дитини і дорослого. Прочність конструкції та надійність збірки гарантують довговічність виробів, а ексклюзивний рисунок снізу забезпечує його неповторний зовнішній вигляд.
Опис та перевага скейту "Spitfire" :
- Верхня частина: наждачное покриття чорного кольору.
- Розмір дека: довжина-78 см, ширина-20 см.
- Дека - 7 слоев клёна.
- Толщина доски 10,0 мм
- Форма деки: подвійний концевой загиб (Double Kick)
- Тип доски: Concave (з внутрішнім згином)
- Подвеска: алюминиевый сплав.
- Прокладка: 2,5 мм чорна.
- Подшипники: ABEC-9 Chrome
- Колеса: ПУ-поліуретан 92 А щільність, 50*35 мм
- Максимальна нагрузка - 80 кг.
- модна і стильна розцветка в темних тонах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Scale Sports |
| Материал деки | Клен |
| Материал колес | Полиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колес, мм | 50 |
| Длина, см | 78 |
| Жесткость колес | 92A |
| Максимальная нагрузка | 80 кг |
| Подшипники | Abec 9 |
| Пол | Для девочек, Для мальчиков |
| Размер колес | 50 х 35 мм |
| Форма деки | Двойной концевой загиб (Double Kick) |
| Цвет | С рисунком |
| Ширина, см | 20 |
- Цена: 1 037 ₴





