Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультралегкий біговел Corso виготовлений із магнієвого сплаву. Завдяки надійному корпусу батьки можуть не переживати про безпеку маленького перегінника. Надувні колеса розміром 12 дюймів впораються навіть із ґрунтовими дорогами, зберігаючи плавність ходу. Колеса обладнані магнієвими дисками. М'яке сидіння ергономічної обтічної форми виготовлене для максимальної зручності під час їзди. Велобіг підходить дітям віком від 2 років.
Особливості моделі:
- Вигнуте кермо;
- Магнієва вилка;
- Магнієві диски;
- Алюмінієва втулка;
- Гумові покришки;
- Герметизовані підшипники;
- Ручки обладнані м'якими гумовими грипсами;
Характеристики:
- Ширина керма — 38 см;
- Регулювання сідла: 31-44 см;
- Регулювання керма 52-57 см;
- Вага 2,2 кг;
- Матеріал рами — магній.
- Максимальна вага — 45 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,2 кг г |
| Вид | Біговел |
| Вік | 2 роки; 3 роки; 4 роки; 5 років; 6 років |
| Висота сидіння від підлоги, см | 31-44 см |
| Діаметр коліс | 28 см |
| Діаметр коліс, дюйм | 12 |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Матеріал коліс | Резіна |
| Матеріал рами | магнієва |
| Підніжка | Да |
| Складна конструкція | Немає |
- Ціна: 2 530 ₴




