Станція для заряджання портативна GDPLUS GD-8081 з аварійним ліхтарем 3 лампами сонячною панеллю Bluetooth
Аварійний ліхтар з Power Bank Gdplus GD-8081 із сонячною батареєю — автономний і екологічний комплект для організації освітлення й підзаряджання ґаджета в умовах браку електроенергії. Сонячна панель допоможе вам отримати джерело світла та зарядити ваші пристрої хай де ви будете. Ви отримуєте автономне джерело енергії в будь-яких умовах. Ліхтар укомплектований сонячною панеллю, потужними Led лампами та Usb-кабелем із різними перехідниками для заряджання пристроїв. Світлодіодний ліхтар із прожектором стане безпечною й екологічною альтернативою свічок, коли немає подавання живлення в електромережі, а також на природі. А за допомогою універсального Usb-кабелю можна зарядити мобільний телефон, щоб залишатися на зв'язку.
Gdplus GD-8081 — це чудове рішення для невеликого електропостачання під час екстрених вимкнень світла, на природі або відпочинку. Завдяки цьому пристрою можна зарядити свої мобільні девайси, планшети, фотоапарати, а також забезпечити освітлення за допомогою світлодіодних лампочок і ліхтарів. Крім перерахованих функцій, прилад має вбудоване радіо, bluetooth, MP3 програвач слот для TF карти та Usb роз'єми. А найголовніше, що всі ці функції можуть працювати від відновлюваного джерела сонячної енергії та не вимагають стаціонарного електропостачання, хоча такий метод заряджання теж є.
Особливості:
- Power Bank,
- Радіо
- Bluetooth,
- Сонячна панель
Характеристики:
- Країна-виробник: Китай
- Тип: Ручні, Настільні, Підвісні
- Заряджання: Мережа, Сонячна панель
- Призначення: Для кемпінгу, книг, полювання, риболовлі, туризму
- Матеріал: Пластик
- Кількість комплектних ламп: 3
- Додаткові можливості: Аудіо (радіо/Bluetooth/microSD програвання), PowerBank (зарядка сторонніх пристроїв від вбудованого акумулятора)
- PowerBank: 4500 мА/ч
- Кількість Usb-портів: 2
- Керування: Механічне
- Живлення: Вбудований акумулятор
- Колір світла: Білий
- Колір: Чорний
Комплектація
- Аварійний ліхтар із функцією Power Bank і радіо з Bluetooth GD-8081 із сонячною батареєю і 3 лампочками
- Заводське паковання
*Колір і відтінок виробу на світлині можуть відрізнятися від реального. Комплектація товару може змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
*ВВАГА: Під час заряджання акумулятора вмикати ліхтар не можна (перегорять світлодіоди)!
*Рекомендується зберігати ліхтар зарядженим. Якщо ліхтар не використовується — заряджати раз на 3 місяці упродовж 13 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпособи заряджання | Від мережі 220 В; Від сонячної енергії |
| Час повної зарядки | 13-15 годин |
| Ємність акумулятора, mah | 4500 |
| Заявлений час роботи | 12-30 годин |
| Джерело енергії | Мережа |
| Призначення | Для дому; Для кемпінгу; Для полювання; Для намету; Для риболовлі; Туристичні |
| Оснащення | З Bluetooth; З динаміком; З power bank; З радіо |
| Тип | Ліхтарі-лампи |
| Елементи живлення | Вбудований акумулятор |
- Ціна: 1 374 ₴








