Дитячий триколісний самокат Maraton Action з ножним заднім гальмом, Бузковий

-20%
1 107 ₴
885,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: GS07958
+380 (98) 720-40-21
- +380 (50) 959-60-65
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий триколісний самокат Maraton Action з ножним заднім гальмом
Триколісний самокат має більшу стійкість, ніж двоколісний, тому дитині набагато легше утримати рівновагу. Самокат із системою керування «нахиляй і повертай» (поворот нахилом керма) ідеально підходить для малюків, які тільки вчаться кататися на самокаті.
Якісні підшипники, які забезпечують гарне ковзання.
Широка платформа унеможливлює ризик травмування дитини.
Гальмо заднє — наявне (step-on brake).
Регульована висота алюмінієвого керма від 61 до 84 см.
Катання на самокаті постійно розвиває координацію та вестибулярний апарат.
Характеристики триколісного самоката Maraton Action:
- Тип: триколісний самокат
- Складана конструкція: немає
- Дека:
- Довжина: 445 мм
- Ширина: 135 мм
- Особливості моделі: Кермова стійка регулюється по висоті
- Висота керма: 61 — 84 см
- Колеса:
- Кількість коліс: 3
- Діаметр передніх коліс: 116 мм
- Ширина передніх коліс: 27 мм
- Діаметр заднего колеса: 80 мм
- Материал: PU Полиуретан
- Світні колеса: Так
- Підшипники: Авес 7
- Гальмо: Задній ножний
- Максимальне навантаження: 60 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Вага | 2.6 кг |
| Кількість коліс | 3 |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 3 роки; 4 роки; 5 років; 6 років |
| Висота керма | 61-84 см |
| гарантія | 14 днів |
| Діаметр коліс | 120 мм + 80 мм |
| Довжина деки см | 44.5 |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Расцветка | Бузковий |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Гальма | Ножні гальма |
| Ширина деки см | 13.5 |
- Ціна: 885,60 ₴





