Дитячий триколісний самокат Maraton Credo II B «3 в 1» із сидінням і батьківською ручкою, Жовтий

2 409 ₴
1 927 ₴
- Готово до відправки
- Код: GS429839
- +380 (50) 959-60-65
Самокат Maraton Credo II «3 в 1»
Триколісний самокат зі світними колесами Maraton Credo II «3 в 1» призначений для дітей віком від 1 до 5 років.
Нове сидіння з покриттям із мікрофібри для зручного перебування на самокаті. Батьківська ручка має три регульованих положення за висотою (80-93 см), а потім вона переться в кермову рейку. Світні колеса виготовлені з якісного гіпоалергенного поліуретану, діаметром 120 мм і завтовшки 24 мм (передні).
Рама самоката виготовлена з якісного пластику й алюмінію, такий матеріал не іржавіє, що збільшує термін використання самоката на довгі роки. Розміри деки мають розміри 13,5 см на 40 см, що дає змогу почуватися впевнено під час катання на цьому самокаті. T-подібне кермо надійно кріпиться до рами самоката, регулюється за висотою від 61 до 75 см. Поворот самоката здійснюється нахилом керма. Ручки виготовлені з якісної гуми з рельєфним візерунком, що запобігає ковзанню рук.
Особливості самоката:
- Призначений для дітей віком від 1 до 5 років;
- Сидіння з покриттям мікрофібри;
- Регульована прогумована ручка;
- Самокат трансформер;
- Спеціальна підніжка;
- Антиковзна рифлена дека;
- Поліуретанові світні колеса;
- Німецький стандарт якості.
Характеристики самоката:
- розмір передніх коліс: 120х24 мм;
- розмір заднього колеса: 80х35 мм;
- колеса: поліуретанові, світні;
- гальмо: ножний (задній);
- максимальне навантаження на самокат до 60 кг;
- платформа з рифленою поверхнею;
- висота керма: від 61 до 75 см (звичайний режим);
- висота батьківської ручки: від 80 до 93 см;
- підшипники: ABEC-7;
- ручки на кермі: гумові;
- вага: батьківський режим — 4,5 кг, звичайний режим — 3 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Вага | 4.5 кг |
| Кількість коліс | 3 |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 2 роки; 3 роки; 4 роки; 5 років |
| Висота керма | 61-75 см |
| гарантія | 14 днів |
| Діаметр коліс | 120 мм + 80 мм |
| Довжина деки см | 40 |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Підшипники | Abec 7 |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Расцветка | Жовтий |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Гальма | Ножні гальма |
| Ширина деки см | 13.5 |
- Ціна: 1 927 ₴



